Kısa açıklama
Eğitim Hizmeti

Eğitim ihtiyacınız için online başvuru formumuzu kullanarak talepte bulunabilir, bizi telefonla arayabilir, e-posta veya faks yoluyla talepte bulunabilirsiniz. Eğitim Yöneticimiz sizinle gün içinde iletişim kuracaktır.

Kamu ve Özel Sektör işletmelerinin ihtiyaç duyduğu kurumsal ve kişisel gelişime yönelik eğitimler hizmet kapsamımızda mevcuttur.

Örnek Kalite Yönetim ve Danışmanlık A.Ş., Kamu ve Özel Sektör işletmelerimizin ihtiyaç duyduğu kurumsal ve kişisel gelişime yönelik eğitimler için hizmetinizdedir. Eğitim ihtiyacınız için online başvuru formumuzu kullanarak talepte bulunabilir, bizi telefonla arayabilir, e-posta veya faks yoluyla talepte bulunabilirsiniz. Eğitim Yöneticimiz sizinle gün içinde iletişim kuracaktır.

Kalite, Çevre, Gıda Güvenliği ve İş Güvenliği eğitimlerine yönelik genel bilgilendirme, temel standart eğitimi, dokümantasyon eğitimi, iç tetkik eğitimi başta olmak üzere 120 civarında eğitim konusu hizmet kapsamımızdadır. Eğitimler, sahada uygulama tecrübesi olan konunun uzmanı arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilmekte, verilen nazari bilgiler, uygulama örnekleri ile pekiştirilmektedir.

Otomotiv sektörü tarafından yoğun olarak talep edilen FMEA (Hata Türü ve Etkileri Analizi), SPC (İstatistiksel Proses Kontrol), Problem Çözme Teknikleri, 5S - Endüstriyel Çalışma; Ortamının Düzenlenmesi, Kıyaslama (Benchmarking) ve ISO / TS 16949 Otomotiv Kalite Yönetim Sistemi eğitimleri otomotiv tecrübesine sahip eğitimcilerimiz tarafından sunulmaktadır.

Eğitimcilerimizin tecrübeleri, örnek olayların aktarılması, mizahın kullanımı ve katılımcıların sürece etkin katılımı sayesinde eğitimler monoton yapıdan kurtuluyor, keyifli, eğlenceli hal alıyor.

İşletmeye Özel Eğitimler

Daha verimli, faydalı ve ekonomik olması sebebiyle müşterilerimiz daha çok işletmeye özel eğitimleri tercih ediyor. Eğitimler, müşterimizin isteğine bağlı olarak, firmamız eğitim salonlarında, otellerin seminer salonlarında ya da müşterimizin mekanında gerçekleştirilebilmektedir.

Eğitimlerin firma dışında, nezih ortamlarda gerçekleştirilmesi eğitim verimini, katılımcı ilgisini artırıyor.

Bugüne kadar gerçekleştirilen eğitimler sonrası düzenlenen anket sonuçları, eğitimlerimizde katılımcı memnuniyetinin en üst düzeyde bulunduğunu göstermektedir.

Eğitim öncesinde eğitim notları verilmekte, eğitim sonrası katılımcılar için Eğitim Sertifikası veya Katılım Belgesi düzenlenmektedir.

Eğitim ihtiyacınız için lütfen arayın.

+90 212 875 97 70

Eğitim Hizmeti İçin Bize Ulaşın

Kalite ve belgelendirme konularında uzman ekibimiz, işinizin başarısını desteklemek için burada. Sorularınızı, ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi paylaşın, size en uygun çözümleri birlikte bulalım!

+90 212 875 97 70

Kaliteye giden yolda birlikte
adım atmaya hazır mısınız?